Ягоди України-2018: заморозка та свіжий ринок

 

Проект «АПК-Інформ: овочі та фрукти» оголошує про початок реєстрації на участь у провідній події ягідного сектору України – дев’ятій міжнародній конференції «Ягоди України-2018: заморозка та свіжий ринок».

 

Географія проведення конференції в попередні роки вже охопила Київ, Черкаси, Львів, Запоріжжя, Вінницю та Миколаїв. Вперше провідну ягідну подію буде приймати Дніпро!

 

Дніпро впевнено утримує статус одного з найважливіших економічних та сільськогосподарських центрів Україні, в чому зможуть в черговий раз переконатися учасники заходу.

 

Традиційно конференція пройде у дводенному форматі. 24 травня – пленарна частина події, а 25 травня – практичний бізнес-тур до однієї з провідних ягідних компанії - ТзОВ «Агросільпром». У рамках бізнес-туру учасники конференції детально ознайомляться з вирощуванням та маркетингом суниці садової та винограду у закритому ґрунті. Також будуть продемонстровані наступні культури відкритого ґрунту: порічка, суниця садова, малина та ожина.

 

Загалом в рамках роботи конференції будуть розглядатися питання перспектив та тенденцій в сегментах усіх ягідних культур, які вирощуються в Україні: лохина, чорна смородина, аґрус, шипшина, обліпиха, вишня, черешня, жимолость, кизил та ін. 

 

В рамках ділової програми події учасники традиційно отримають вичерпну інформацію від провідних експертів галузі. Зокрема, мова йтиме про наступні теми:


Детальна програма конференції постійно оновлюватиметься на офіційному сайті:

www.fruit-inform.com та буде повністю сформована до 1 травня 2018 р.

 

Основна аудиторія конференції – виробники ягід (більше 50%), переробні підприємства, представники гуртових компаній та роздрібних мереж, постачальники саджанців, агрохімії, техніки та рішень для доробки, охолодження, пакування і переробки ягідних культур. Усього у заході приймуть участь понад 220 делегатів із 8-10 країн світу.

 

Додаткові опції від організаторів:

Спеціальні умови участі для виробників – 2800 грн.;Спеціальні умови участі при реєстрації до 6 квітня 2018 року;Знижки на реєстрацію додаткових делегатів від компанії;Знижки для передплатників тижневика «АПК-Інформ: овочі та фрукти».

 

Попередня програма, умови участі, рекламні послуги, спонсорські пропозиції та заявка на участь будуть розміщені на офіційному сайті події: www.fruit-inform.com.

 

З усіх питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся:

 

Євген Кузін, т/м: +380 96 5836323

т/ф: +38 0562 321595, вн. номер 304

fruit.intl@fruit-inform.com

 

Олександр Хорев, т/м: +380 67 6343980

т/ф: +38 0562 321595, вн. номер 300

fruit.chief@fruit-inform.com

 
 


 

br /